MÖBLER / Bord / Etagebord 17377276

nr 1737 7276

Etagebord

omkring 1900, trekantigt, reliefmotiv. Bredd: 42 cm, höjd: 65 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 3 november 2025
kl 19:03:56